Лінійка продуктів компанії для управління підприємством

Сьогодні компанія ModalKon володіє широким спектром продуктів і рішень покривають бізнес-процеси підприємств різної галузевої приналежності.

Архітектура рішень компанії

Рішення компанії відрізняє висока глибина проникнення автоматизованих процесів і простота їх використання, зручний інтерфейс користувача і величезна кількість сервісів, що полегшують роботу користувачів. Всі вони пройшли перевірку промисловою експлуатацією та перевірені в роботі на великих обсягах інформації.

З метою забезпечення максимальної надійності, продуктивності і масштабованості продукти компанії побудовані на платформі ModalKon FrameWork. Архітектура систем така, що вона може бути легко адаптована під профіль будь-якого замовника, в тому числі і силами Вашого IT-відділу, а також має розвинуті засоби для інтеграції з іншими програмними продуктами вашого підприємства. Можливості успадкування класів і верств розробки дозволяють додавати необхідну функціональність і інтерфейси безпосередньо на проекті.

Практичний досвід виконання проектів по автоматизації

В активі компанії знаходиться велика кількість вдало реалізованих проектів в різних галузях економіки. У клієнтську базу компанії ModalKon входять провідні підприємства виробництва, підприємства енергетики, торгові компанії, підприємства сфери послуг. Нашими клієнтами є компанії, розташовані по всій Україні.