ModalKon ERP
Надежное и недорогое решение для предприятий и государственных учреждений

ModalKon - это программное обеспечение для автоматизации учета и управления на предприятиях и государственных учреждениях, которое отвечает всем основным бизнес-функциям предприятия в бухгалтерском учете, финансах, управлении взаимоотношениями с клиентами, продажам, обслуживании, складском учете и операционной деятельности.

Посмотреть цены

Чому саме ModalKon ERP

Вартість, адекватна можливостям українських підприємств

Система ModalKon ERP - це український продукт з широким функціоналом і зручним інтерфейсом, узагальнюючий українські та світові практики управління. Низька ціна та близькість розробника, як наслідок потенційно менший час, необхідний для зміни тих чи інших функції або форм слідом за виходом нових законодавчих актів і зміною правил обліку.

Робота в декількох компаніях

Ви можете вести оперативний і фінансовий облік незалежно в декількох компаніях, скорочуючи при цьому витрати на підтримку і оновлення системи. Така модель роботи ідеально підходить для компаній, що мають кілька офісів, філій або дочірніх компаній. Довідники системи можуть бути як загальними для всіх компаній, так і унікальними для кожної компанії в залежності від потреб Вашого бізнесу.

Гнучкість та налаштовуваність системи

Гнучка і розширювана архітектура та засоби налаштування дозволяють настроїти і розширювати ModalKon відповідно до вимог бізнесу. Середовище розробки забезпечує необмежені можливості контролю над всім інструментарієм системи: користувач може додати в неї нові довідники, опції, нові функціональні елементи. Модульна структура - дозволяє компаніям вибирати і використовувати тільки необхідні модулі системи.
Це дає можливість впроваджувати систему поетапно, починаючи з базових модулів, поступово нарощуючи можливості.

Комплексное управление ресурсами предприятия (ERP)
Работайте эффективнее

Решения для автоматизации предприятия не обязательно должны быть сложными. Компания Modalkon считает, что они должны быть максимально простыми и понятными в использовании.

Cпециальные решения
Оптимизируйте свои процессы и операции

Отраслевые программые решения, социально адаптированы к вашим уникальных процессов и потребностей.

Решения для бюджетной сферы
Работайте эффективнее

Работайте эффективнее

Потрібна допомога?

Найдем решение вместе