Розробник корпоративних інформаційних систем

Компанія ModalKon - український розробник корпоративних інформаційних систем ERP-класу, один з провідних український постачальників комплексних рішень в області автоматизації управління виробничо-господарською та фінансовою діяльністю підприємств - з 2005 року успішно працює на ринку інформаційних систем для великих і середніх підприємств в України. Офіс Компанії розташований в Києві.

Компанія ModalKon розробляє і впроваджує рішення, спрямовані на підвищення ефективності роботи підприємства, скорочення витрат, оптимізацію бізнес-процесів, підвищення керованості та прозорості як окремих підприємств, так і холдингів в цілому.

Основні напрямки діяльності компанії ModalKon:

  • Розробка та впровадження програмного забезпечення для автоматизації управління підприємством;
  • IT-консалтинг;
  • консалтинг в області інформаційних технологій;

Компанія надає послуги в таких галузях: банківська діяльність, фінанси, страхування, важка промисловість, фармацевтична діяльність, роздрібний бізнес, телекомунікації, нерухомість, автомобільна індустрія та інших.

Якість роботи компанії забезпечують талановиті фахівці, ефективно використовують сучасні технології. Провідні співробітники, що становлять основу нашого колективу, працюють разом протягом багатьох років. Накопичені за роки роботи знання і досвід дозволяють співробітникам компанії ModalKon успішно виконувати завдання різної складності: розробка, адаптація та інтеграція складних корпоративних рішень.

Співробітники компанії володіють міжнародними сертифікатами в області операційного менеджменту, фінансів, виробництва, логістики, управління ланцюгами поставок (сертифікація APICS) і управління проектами (сертифікація PMI), що дозволяє використовувати кращі світові практики при реалізації проектів і сприяє передачі передових технологій управління українським підприємствам. Наша робота будується на принципах високого професіоналізму, довіри, чесності та поваги.

Максимально повне задоволення потреб клієнта завжди було і буде основною стратегічною лінією компанії. Інтереси замовників стоять для нас на першому місці. Гнучкий підхід до клієнтів, розумна цінова політика, висока якість робіт - ось лише деякі переваги, на які ми хочемо звернути Вашу увагу.